ZM5005 to wioślarz magnetyczny, przyciągający stylowym designem, prostotą obsługi i możliwością zaoszczędzenia dużej ilości miejsca, dzięki łatwemu składaniu. ZM5005 to solidny, prosty w obsłudze produkt, posiadający 6 stopniową skalę regulacji obciążenia, co pozwoli dostosować ćwiczenia do swoich możliwości. Za sterowanie odpowiada panel, na którym również wyświetlane są, wszystkie niezbędne informacje dotyczące treningu, między innymi: liczba pociągnięć, czas czy też dystans.
Model ZM5005, to solidna konstrukcja, której niewątpliwym atutem jest możliwość złożenia. Po tym zabiegu, trenażer może zostać postawiony w pozycji pionowej. Pozwala to zaoszczędzić mnóstwo przestrzeni. Dodatkowo, bez problemu może być przechowywany w widocznym miejscu, ponieważ dzięki swojemu stylowemu designowi, będzie pasował do wystroju każdego wnętrza. Dzięki kółkom transportowym, bez trudu i wysiłku, ustawimy go w dogodnym miejscu.
Wioślarz lub inaczej ergometr wioślarski, to świetny sposób na spalenie tkanki tłuszczowej, a także wypracowanie wytrzymałości i siły. Ten typ wysiłku aerobowego, angażuje do pracy praktycznie całe ciało, a co za tym idzie gwarantuje niesamowite rezultaty. Wpływa pozytywnie, na działanie układu krążeniowo – oddechowego oraz wzmacnia mięsień sercowy. ZM5005 to stylowy, solidny, pełen zalet sprzęt, który pozwoli wrzucić sprawność fizyczną, na wyższy poziom.
Parametry techniczne
| Produkt | HMS ZM5005 |
| Rodzaj oporu | magnetyczny wewnętrzny |
| Regulacja oporu | automatyczny |
| Waga koła zamachowego | 3 kg |
| Rodzaj siodełka | ergonomiczne |
| Podpory stóp | z regulowanymi paskami |
| Ilość szyn | 2 |
| Możliwość ustawienia do pionu | ![]() |
| Maksymalna waga użytkownika | 150 kg |
| Kółka transportowe | ![]() |
| Długość | 176 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Wysokość | 49 cm |
| Waga | 27 kg |
| Wymiary po złożeniu | 25,5 x 60 x 176 cm |
| Wyświetlacz | LED |
| Czas | ![]() |
| Liczba pociągnięć | ![]() |
| Ilość pociągnięć na minutę | ![]() |
| Dystans | ![]() |

























































.png)








































































































































