Wioślarz programowany magnetyczny BR 3140 to najnowszy model wioślarza marki Body Sculpture dostępny w naszej ofercie. Naturalny ruch wioślarski harmonijnie kształtuje m.in. mięśnie nóg, pleców, ramion i brzucha. Trening na wioślarzu pozwala na szybkie kształtowanie masy mięśniowej, spalanie kalorii i poprawę sprawności fizycznej, wraz z poprawą pracy układu krążenia i oddychania.
| Produkt | Wioślarz Body Sculpture BR 3140 |
| Wyciszoną praca wioślarza | zapewnia wzmocniona i nowoczesna konstrukcja magnetycznego mechanizmu oporowego. |
| Regulator oporu | elektryczna przy pomocy komputera |
| Wygodne i solidne siedzisko | zapewniające płynne ruchy |
| Wykonanie | z solidnych profili stalowych |
| Bardzo łatwe składanie | wioślarza można przechowywać w dogodnym miejscu |
| Regulowane podnóżki | pozwalają na dostosowanie do każdej stopy i stanowią dodatkowe wsparcie dla kostek |
| 6 kółek | zapewniających gładkie i stabilne poruszanie się siedziska |
| Wymiary po złożeniu | 68.5 x 158 x 54.7 cm |
| Maksymalna waga użytkownika | 110 kg |
| Długość | 158.5 cm |
| Szerokość | 77 cm |
| Wysokość | 54.7 cm |
| Waga | 19 kg |
| Waga brutto | 23 kg |
| Wyświetlacz | LCD |
| Czas |  |
| Ilość wykonanych ruchów wiosłami |  |
| Łączna ilość powtórzeń |  |
| Ilość spalonych kalorii |  |
| Funkcja SCAN | wyświetla cyklicznie powyższe wartości |
| Programy treningowe | 12 |
| Programy użytkownika | 4 |
| Program manualny | 1 |
| Programy predefiniowane | 7 |
Zgodnie z naszym regulaminem masz 14 dni na bezproblemowy zwrot zamówionego towaru bez podania przyczyny. Towar musi być zwrócony w stanie niezmienionym.
Ta prosta myśl stała się sekretnym składnikiem w naszym przepisie na sukces. Obsługujemy Klienta tak, jak sami chcielibyśmy zostać obsłużeni.
Twoje dane są u nas całkowicie bezpieczne. Zakupy zabezpieczamy specjalnym certyfikatem SSL. Brak tego certyfikatu sprawia, że uzupełnione przez Ciebie dane w formularzu są łatwe do przechwycenia i modyfikacji. Nasz certyfikat w najwyższym stopniu dba o Twoje bezpieczeństwo! Wszystkie oferowane w naszym sklepie produkty są oryginalne i fabrycznie zapakowane. Kupując u nas, masz gwarancję, że produkt jest nowy! Wszystkie zgłoszenia gwarancyjne realizujemy na zasadzie formy Door-to-Door. Co to oznacza? W momencie wystąpienia usterki, serwis producenta wysyłka przewoźnika po odbiór towaru, a po naprawie odsyła produkt - w ramach trwania okresu gwarancyjnego wszystko odbywa się na koszt serwisu! Koniec z długim oczekiwaniem na paczkę. W naszym sklepie 90% przesyłek od momentu opuszczenia naszego magazynu zostało dostarczonych w przeciągu 24 godzin! Zero zmartwień gdy sprzęt przestaje spełniać Twoje oczekiwania - wszystkie nasze produkty objęte są pełną polską gwarancją producenta. Zgłoś usterkę nam, a postaramy się znaleźć satysfakcjonujące rozwiązanie. Produkty z oznaczeniem "Negocjuj cenę" posiadają możliwosć obniżenia ceny! Zapytaj naszego konsultanta o zniżkę. Nie zapominamy o swoich stałych Klientach. Gdy dokonujesz drugiego zakupu w naszym sklepie, powołaj się na swoje poprzednie zamówienie, a my postaramy się zaoferować jeszcze lepszą cenę! Każda przesyłka opuszczająca nasz magazyn jest ubezpieczana na wypadek uszkodzenia podczas transportu! W sklepie przyjmujemy zamówienia w dowolonej formie;- poprzez sklep internetowy
- telefonicznie (61 833 13 33)
- mailowe (kontakt@sportowyraj.pl)
