Wioślarz inSPORTline Ocean to kompaktowy trenażer, przeznaczony do intensywnego treningu w domu. Model jest wyposażony w 8 ręcznie regulowanych stopni obciążenia. Solidna, stalowa konstrukcja z piaskowaną powierzchnią jest maksymalnie odporna na uszkodzenia. Sprzęt można złożyć do pozycji pionowej, co pozwala zaoszczędzić wiele cennej przestrzeni. Pedały z regulowanymi paskami bezpieczeństwa zapobiegają ześlizgiwaniu się stóp, gwarantując tym samym doskonałe efekty treningu. Wioślarz IinSPORTline Ocean jest przeznaczony do użytku domowego. Sprawdzi się zarówno do treningu wytrzymałościowego, jak i rozbudowywania poszczególnych partii mięśni.
| Produkt | inSPORTline Ocean |
| Waga koła zamachowego | 6 kg |
| System hamowania | magnetyczny |
| Regulacja oporu | manualna |
| Zakres regulacji mocy | 1 - 8 |
| Rodzaj siodełka | ergonomiczne, kauczukowe |
| System napędu | pas |
| Paski mocujące na płozach |  |
| Maksymalny wzrost ćwiczącego | 195 cm |
| Maksymalna waga użytkownika | 120 kg |
| Możliwość złożenia |  |
| Zasilanie | baterie |
| Piaskowane wykończenie |  |
| Długość ruchu siedziska | 85 cm |
| Długość | 175 cm |
| Szerokość | 51 cm |
| Wysokość | 75 cm |
| Waga | 25 kg |
| Wymiary po złożeniu | 85 x 51 x 118 cm |
| Wyświetlacz | LCD |
| Czas |  |
| Dystans |  |
| Całkowita liczbę powtórzeń |  |
| Ilość spalonych kalorii |  |
| Licznik wszystkich powtórzeń |  |
| Ilość wyświetlanych funkcji jednocześnie | 2 |
| Wynik końcowy treningu |  |
Zgodnie z naszym regulaminem masz 14 dni na bezproblemowy zwrot zamówionego towaru bez podania przyczyny. Towar musi być zwrócony w stanie niezmienionym.
Ta prosta myśl stała się sekretnym składnikiem w naszym przepisie na sukces. Obsługujemy Klienta tak, jak sami chcielibyśmy zostać obsłużeni.
Twoje dane są u nas całkowicie bezpieczne. Zakupy zabezpieczamy specjalnym certyfikatem SSL. Brak tego certyfikatu sprawia, że uzupełnione przez Ciebie dane w formularzu są łatwe do przechwycenia i modyfikacji. Nasz certyfikat w najwyższym stopniu dba o Twoje bezpieczeństwo! Wszystkie oferowane w naszym sklepie produkty są oryginalne i fabrycznie zapakowane. Kupując u nas, masz gwarancję, że produkt jest nowy! Wszystkie zgłoszenia gwarancyjne realizujemy na zasadzie formy Door-to-Door. Co to oznacza? W momencie wystąpienia usterki, serwis producenta wysyłka przewoźnika po odbiór towaru, a po naprawie odsyła produkt - w ramach trwania okresu gwarancyjnego wszystko odbywa się na koszt serwisu! Koniec z długim oczekiwaniem na paczkę. W naszym sklepie 90% przesyłek od momentu opuszczenia naszego magazynu zostało dostarczonych w przeciągu 24 godzin! Zero zmartwień gdy sprzęt przestaje spełniać Twoje oczekiwania - wszystkie nasze produkty objęte są pełną polską gwarancją producenta. Zgłoś usterkę nam, a postaramy się znaleźć satysfakcjonujące rozwiązanie. Produkty z oznaczeniem "Negocjuj cenę" posiadają możliwosć obniżenia ceny! Zapytaj naszego konsultanta o zniżkę. Nie zapominamy o swoich stałych Klientach. Gdy dokonujesz drugiego zakupu w naszym sklepie, powołaj się na swoje poprzednie zamówienie, a my postaramy się zaoferować jeszcze lepszą cenę! Każda przesyłka opuszczająca nasz magazyn jest ubezpieczana na wypadek uszkodzenia podczas transportu! W sklepie przyjmujemy zamówienia w dowolonej formie;- poprzez sklep internetowy
- telefonicznie (61 833 13 33)
- mailowe (kontakt@sportowyraj.pl)
