Najlepszy sposób na aktywny wypoczynek i źródło wspaniałej zabawy na świeżym powietrzu.
By zadbać o beztroską zabawę dzieci i spokój rodziców, projektanci ZIPRO zadziałali bezkompromisowo, wyposażając ją we wszystko, co niezbędne, by korzystanie z niej kojarzyło się wyłącznie z przyjemnością.
Trampolina z certyfikatami bezpieczeństwa
O tym, że trampolina ZIPRO JumpPro PREMIUM jest przyrządem bezpiecznym, świadczą przede wszystkim certyfikaty wystawione przez podmioty niezależne. Ich otrzymanie świadczy o najwyższej jakości i bezpieczeństwie produktu.
Trampolina ZIPRO JumpPro PREMIUM legitymuje się spełnieniem norm EN71-1, EN71-2 i EN71-14. Posiada również certyfikaty CE oraz GS wystawiony przez niezależną firmę Intertek, który w Europie postrzegany jest jako niezbędna gwarancja bezpieczeństwa użytkowania sprzętu.
Skacz wysoko, ląduj miękko!
Trampolina ZIPRO JumpPro z konstrukcją PREMIUM została zaprojektowana tak, aby powierzchnia przeznaczona do skakania, była całkowicie oddzielona od sprężyn. System ten cechuje najwyższy stopień bezpieczeństwa.
W konstrukcji trampoliny ZIPRO JumpPro wykorzystano 70 gęsto skręcone sprężyny o długości 145 mm z drutu o grubości 3,1 mm. Odpowiednia ilość i rozmieszczenie przekłada się na mocne odbicia i bardzo dobrą amortyzację podczas lądowania. Sprężyny znajdują się na zewnątrz siatki, przez co powierzchnia do skakania pozostaje od nich całkowicie oddzielona. Jest to rozwiązanie zwiększające bezpieczeństwo.
Batut o średnicy 298 cm zapewni wystarczająco dużą powierzchnię do skakania. Został wykonany z wodoodpornego materiału odpornego także na promieniowanie UV. Jego krawędzie dodatkowo wzmocniono wielokrotnym precyzyjnym obszyciem.
Parametry techniczne| Produkt | Zipro Jump Pro Premium z siatką wewnętrzną 12FT |
| Rozmiar | 12 FT |
| Średnica trampoliny | 374 cm |
| Średnica maty | 298 cm |
| Siatka | polietylen |
| Materiał maty | sprężysty polipropylen o grubości 275g/m2 (wysoka odporność na UV) |
| Mata na sprężyny | PCV + PE |
| Wypełnienie maty na sprężyny | pianka EVA |
| Ilość sprężyn | 70; długość 145 mm, grubość drutu 3.1mm |
| Ilość nóg | 5 |
| Ilość słupków | 10 |
| Rury ramy | średnica 38 mm, grubość ścianek 1,2 mm |
| Typ siatki | wewnętrzna premium |
| Wysokość od podłoża do maty | 80 cm |
| Wysokość siatki / całkowita | 180 / 260 cm |
| Maksymalna waga użytkownika | 150 kg |
| Wymiary transportowe | 120x44x18 cm (26 kg) 118x40x24 cm (25,3 kg) 30x17x15 cm (7 kg) |
| W zestawie | drabinka |
| Certyfikaty | EN71-1, EN71-2, BS-EN71-14, Intertek GS |
Zalety| Bezpieczna siatka w systemie premium |
| Wysoki poziom bezpieczeństwa PREMIUM to wygięte słupki, siatka wewnętrzna o drobnych oczkach, ze wzmocnionym i elastycznym system mocowania. |
| Wysoka wytrzymałość do 150 kg |
| Solidna konstrukcja z rur stalowych o wzmocnionych łączeniach podnoszących wytrzymałość i stabilność. |
| Doskonała sprężystość batutu |
| Gęsto rozmieszczone sprężyny w połączeniu z wytrzymałą matą stanowią o jakości i bezpieczeństwie skoków. |
| Trwałość i odporność |
| Trampolina jest odporna na warunki atmosferyczne, szybko wysycha dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów gwarantujących trwałość. |
| Podwójnie wzmocnione łączenia ramy |
| Element CROSS-SECTION wzmacnia miejsca poddane największym obciążeniom. Ta innowacja zapewnia większą dynamikę i efektywne działanie. Dzięki temu konstrukcja jest stabilna i bezpieczna nawet przy obciążeniu do 150 kg. |
| Innowacyjny system montażu |
| W trampolinach ZIPRO zastosowano udoskonalony system mocowania, w którym element CROSS-SECTION, łączy ramę z nogami i słupkami siatki. Miejsca łączenia, poddane największym obciążeniom, skręcono śrubami, dzięki czemu są dodatkowo wzmocnione. Ta innowacja zapewnia bardziej dynamiczne i efektywne działanie, co przekłada się na zwiększoną wydajność oraz łatwość montażu. |
| Większa ilość nóg zapewnia większą stabilność |
| W trampolinach ZIPRO została zwiększona liczba nóg, w porównaniu z innymi produktami. Siły działające na konstrukcję podczas skoków są dzięki temu lepiej rozkładane i obciążenie jest równomierne, zapewniając stabilność i bezpieczeństwo. Wykonane są one, podobnie jak rama, z odpornej na czynniki atmosferyczne stali ocynkowanej. |
| Konstrukcja odporna na korozję i warunki atmosferyczne |
| Rama trampoliny została wykonana ze stali ocynkowanej, aby zabezpieczyć elementy przed działaniem czynników atmosferycznych. Rury ramy mają średnicę 38 mm i grubość ścianek 1,2 mm. |
| Wysoka, gęsta, wytrzymała siatka to lepsza asekuracja |
| Trampolina otoczona jest siatką o wysokości 180 cm. Oczka siatki mają średnicę 3 mm. Wszystko po to, by chronić użytkowników trampoliny przed przypadkowym włożeniem palców między siatkę. To również możliwość bezpiecznego oparcia i jeszcze lepsza asekuracja. |
| Podwójny system zamykania wejścia na trampolinę |
| Zamek zabezpieczony dodatkowo zatrzaskami eliminuje możliwość samodzielnego otwarcia od środka czy to w wyniku przypadkowego uderzenia. |
| Solidne, wytrzymałe sprężyny |
| W konstrukcji trampoliny ZIPRO JumpPro wykorzystano 70 gęsto skręcone sprężyny o długości 145 mm z drutu o grubości 3,1 mm. Odpowiednia ilość i rozmieszczenie przekłada się na mocne odbicia i bardzo dobrą amortyzację podczas lądowania. |
| Sprężyny na zewnątrz siatki |
| W trampolinie ZIPRO JumpPro PREMIUM sprężyny znajdują się na zewnątrz siatki, przez co powierzchnia do skakania pozostaje od nich całkowicie oddzielona. Jest to rozwiązanie zwiększające bezpieczeństwo. |
| Pełna odporność na trudy intensywnej eksploatacji |
| Batut, siatka i osłona są odporne na warunki atmosferyczne, dlatego trampolina może być wykorzystywana nawet podczas upalnych dni. Nie zaszkodzi jej również chwilowe załamanie pogody. Dodatkowo batut wykonano z materiału polipropylenowego o dużej gęstości, dzięki czemu wystarczy chwila słońca lub wiatru, by błyskawicznie pozbyć się wilgoci zgromadzonej podczas deszczu. |
| Osłona sprężyn z PVC+PE |
| Dzięki temu, że sprężyny są zabezpieczone pianką EPE o grubości 8 mm w osłonie z PVC i PE, korzystanie z trampoliny jest całkowicie bezpieczne. Jest to również materiał, który szybko wysycha, dzięki czemu trampolina jest gotowa do skakania już w kilka chwil po ustaniu deszczu. |
| Konstrukcja z ocynkowanej stali |
| Materiał, z jakiego wytworzono stalowe elementy konstrukcyjne, jest wysokiej jakości, dzięki czemu posiada odporność na czynniki atmosferyczne. |
























.png)











































































































































