Zestaw do koszykówki OneTeam BB180AG to kompleksowe rozwiązanie, które łączy w sobie trwałość, funkcjonalność i estetykę. Dzięki wysokiej jakości materiałom i przemyślanym rozwiązaniom technologicznym ten zestaw zapewni niezapomniane wrażenia z gry oraz długotrwałe użytkowanie, spełniając oczekiwania zarówno amatorów, jak i profesjonalistów.
| Produkt | LifeTime Dallas 90065 |
| Materiał | Poliamid (Nylon), Stal, Szkło hartowane, Polietylen (PE) |
| Rozmiar tablicy | 180 x 105 cm |
| Przeznaczenie | wewnętrz / na zewnątrz |
| Regulacja wysokości | 230 cm do 305 cm |
| Średnica obręczy | 45 cm |
| Waga produktu | 94 kg |
| W zestawie | Tablica, Obręcz, Siatka |
Zgodnie z naszym regulaminem masz 14 dni na bezproblemowy zwrot zamówionego towaru bez podania przyczyny. Towar musi być zwrócony w stanie niezmienionym.
Ta prosta myśl stała się sekretnym składnikiem w naszym przepisie na sukces. Obsługujemy Klienta tak, jak sami chcielibyśmy zostać obsłużeni.
Twoje dane są u nas całkowicie bezpieczne. Zakupy zabezpieczamy specjalnym certyfikatem SSL. Brak tego certyfikatu sprawia, że uzupełnione przez Ciebie dane w formularzu są łatwe do przechwycenia i modyfikacji. Nasz certyfikat w najwyższym stopniu dba o Twoje bezpieczeństwo! Wszystkie oferowane w naszym sklepie produkty są oryginalne i fabrycznie zapakowane. Kupując u nas, masz gwarancję, że produkt jest nowy! Wszystkie zgłoszenia gwarancyjne realizujemy na zasadzie formy Door-to-Door. Co to oznacza? W momencie wystąpienia usterki, serwis producenta wysyłka przewoźnika po odbiór towaru, a po naprawie odsyła produkt - w ramach trwania okresu gwarancyjnego wszystko odbywa się na koszt serwisu! Koniec z długim oczekiwaniem na paczkę. W naszym sklepie 90% przesyłek od momentu opuszczenia naszego magazynu zostało dostarczonych w przeciągu 24 godzin! Zero zmartwień gdy sprzęt przestaje spełniać Twoje oczekiwania - wszystkie nasze produkty objęte są pełną polską gwarancją producenta. Zgłoś usterkę nam, a postaramy się znaleźć satysfakcjonujące rozwiązanie. Produkty z oznaczeniem "Negocjuj cenę" posiadają możliwosć obniżenia ceny! Zapytaj naszego konsultanta o zniżkę. Nie zapominamy o swoich stałych Klientach. Gdy dokonujesz drugiego zakupu w naszym sklepie, powołaj się na swoje poprzednie zamówienie, a my postaramy się zaoferować jeszcze lepszą cenę! Każda przesyłka opuszczająca nasz magazyn jest ubezpieczana na wypadek uszkodzenia podczas transportu! W sklepie przyjmujemy zamówienia w dowolonej formie;- poprzez sklep internetowy
- telefonicznie (61 833 13 33)
- mailowe (kontakt@sportowyraj.pl)
