To Ty dostosowujesz intensywność treningu - im szybciej się poruszasz, tym intensywniejszy trening. Jeśli chcesz rzucić sobie wyzwanie, możesz zwiększyć opór (jest 8 różnych poziomów oporu) za pomocą pokrętła regulacji. Magnetyczny układ hamulcowy pozwala na płynną i cichą pracę. Maszyna jest nachylona pod kątem 75 stopni, co pozwala ćwiczyć w pozycji korzystnej dla stawów. Maszyna oferuje długość kroku 50 centymetrów. Tylko od Ciebie zależy, jak długie będą Twoje kroki.
Łatwy w obsłudze wyświetlacz pokazuje wszystkie ważne dane treningowe, takie jak czas, prędkość, dystans, spalone kalorie lub liczbę kroków - jest przycisk, za pomocą którego możesz przełączać się między nimi. Jeśli po skończeniu chcesz przenieść maszynę w inne miejsce, możesz to zrobić dzięki kółkom transportowym.
Parametry techniczne
| Produkt | inSPORTline Verticon Home |
| Układ hamulcowy | magnetyczny |
| Opór | reczny |
| Liczba poziomów oporu | 8 |
| Nachylenie | 75 stopni |
| Kompatybilny z pasami piersiowymi | Bluetooth, ANT +, 5 kHz |
| Koła transportowe | ![]() |
| System wyrównania nierówności podłogi | ![]() |
| Wymiary | Wys. 235 cm x szer. 80 cm x dł. 109,4 cm |
| Wymiary opakowania | Dł. 151 x szer. 57 x wys. 32 cm |
| Nośność | 136 kg |
| Waga | 32 kg |
| Zasilanie | 2 x bateria AAA |
Parametry komputera
| Czas | ![]() |
| Prędkość | ![]() |
| Dystans | ![]() |
| Kalorie | ![]() |
| Liczba kroków | ![]() |
| Puls | ![]() |





























75 stopni
.png)








































































































































